Терехов розставив всі крапки над «і»: під Харковом знову планують видобувати газ

Харківʼяни можуть залишитися без питної води через видобуток газу під містом.

Міський голова Харкова виступив проти та розповів подробиці, передають новини Харкова.

Харківська міська рада отримала повідомлення про те, щоб під Харковом знову планують видобувати газ. Мова йде про Хорошівську площу, яка межує з містом. Це обовʼязково вплине на мешканців Жихоря.

Це вже перший такий випадок. Раніше суд призупинив процес газовидобування через порушення процедур. Однак компанія взялася за старе.

«Міська влада, депутати, Департамент ЖКГ зараз ретельно аналізують ситуацію. Ми вже звернулися до Міністерства захисту довкілля, адже виникають критичні запитання: чи залишаться містяни з питною водою? Які екологічні наслідки матиме видобування?» – розповів Терехов.

За словами мера Харкова, влада підтримує звʼязок з жителями Жихоря та інформує їх про цю ситуацію. Також шукає альтернативи, щоб люди не залишалися без питної води.

Цікаві новини для Вас:

Новини партнерів