На вулиці 1-го Травня виконують ремонтні роботи в одному з багатоквартирних будинків.
Про це повідомляє Харківська ОВА, передають Шо?!Новини.
На початку повномасштабної війни, цей будинок зазнав руйнувань. Півроку Балаклія перебувала в окупації, і будинок залишався в напіваварійному стані.
Першочергові роботи в місті вже вдалося виконати – мешканцям повернули світло та газ. Наразі відновлюють житловий фонд, щоб мешканці могли комфортно себе почувати під час опалювального сезону.
Минулого тижня почали демонтаж на об’єкті. Ракета влучила в перекриття технічного поверху, руйнувань зазнали квартири на 9-му поверсі. Завершити відновлення будинку планується до середини грудня. Зокрема відремонтують покрівлю, перекриття, утеплять дах та замінять вікна.
Наразі в Балаклійській громаді мешкає 30 тисяч жителів. Постраждалий будинок налічує 45 квартир, у яких проживає понад 100 мешканців.
