Першочергово відновлятимуть пошкоджену інфраструктуру.
Про це повідомляє голова Харківської ОДА, передають Шо?!Новини.
У Дергачівській громаді вже почали відновлювати дороги та житловий фонд. Спочатку відремонтують будинки, які зазнали незначних пошкоджень. Планується завершити відновлювальні роботи до опалювального сезону, щоб люди зустрічали зиму вже у своїх оселях.
Невдовзі у місті збираються відбудувати 17 багатоквартирних будинків, для цього роботи проводитимуть комплексно.
Планується відбудувати одразу 2 квартали, зокрема мобільні котельні для опалення, термомодернізація житла і бомбосховища. Будинки мають стати більш комфортними та безпечними для населення.
