Колишні працівники ТЦК та СП утворили злочинну організацію.
Про це повідомляє Спеціалізована прокуратура у сфері оборони Східного регіону, передають Шо?!Новини.
Колишний стрілець-помічник гранатометника відділення охорони одного з РТЦК та СП Харківської області створив організовану групу. У її складі були й інші екс-працівники військкомату.
Вони викрадали газ з магістральних трубопроводів Харківської області. Щоб їх не помітили робили це під час комендантської години.
Викрадали газ за допомогою спеціального обладнання. Розграбували Філію УПГГК АТ «Укргазвидобування». Своїми діями зловмисники завдали шкоди на понад 400 000 грн.
Зокрема такі дії могли спричинити аварії, пожежі, значне забруднення довкілля, призвести до загибелі людей та інших тяжких наслідків. Колишнім військовим загрожує до 12 років позбавлення волі.
