У Харківській області планують посилити імунізацію тварин

Зокрема це стосується і дистанційного щеплення диких тварин.

Про це повідомляє Харківська ОВА, передають Шо?!Новини.

На Харківщині 9 ветеринарних установ діагностують інфекційні хвороби та застосовують профілактичні засоби. З них 3 знаходяться в Богодухівському, Красноградському, Лозівському районах.

Тому планують посилити імунізацію тварин, зокрема диких, які можуть переносити сказ.

Також восени проведуть імунізацію диких м’ясоїдних тварин проти сказу. Для цієї мети замовили близько 300 тисяч доз приманок з вакциною.

Протягом півроку вакциновано 38 тисяч собак, 27 тисяч кішок, 9 тисяч великої рогатої худоби. Зокрема щеплення роблять і на деокупованих територіях, де вакцинували за півроку близько 6 тисяч собак та понад 5 тисяч котів.

Проте є і випадки сказу. На Лозівщині зафіксовано 5 випадків сказу у 3 собак, кота та дикої тварини – червоної лисиці.

Цікаві новини для Вас:

Новини партнерів