В населеному пункті не було газу понад рік.
Про це повідомляє Харківська ОВА, передають Шо?!Новини.
У квітні минулого року окупанти обстріляли село Прудянка Харківського району. З того часу населений пункт перебував без газопостачання.
Більш того, траси газопроводів були заміновані, тому саперам довелося обстежувати та розміновувати їх. Комунальники замінили зруйнований газорегуляторний пункт, відремонтували мережі та комунікації житлових будинків.
Загалом фахівцям вдалося ліквідувати понад 100 пошкоджень газових комунікацій, що заподіяли росіяни в селі. 60 будинків в населеному пункті тепер мають газ, проте відновлювані роботи там і досі тривають.
