У харківському метро зачинять станцію «Перемога»: як курсуватимуть поїзди?

23 грудня через технічні причини буде зачинено станцію метро «Перемога».

Про це повідомляє Харківський метрополітен, передають Шо?!Новини.

Метро, що курсує Олексіївської лінією, тимчасово курсуватиме від станції «Олексіївська» до станції «Метробудівників». Так само і у зворотньому напрямку.

Відзавтра станція «Перемога» буде зачинена. Про її відновлення повідомлять додатково.

Внаслідок цього, з 18:30 до 21:30 на маршрут вийде автобус №2 «Пр. Перемоги (розворотне коло тролейбуса) – ст. м. «Олексiївська».

Автобус курсуватиме таким маршрутом: пр. Перемоги (розворотне коло тролейбуса) – пр. Перемоги –  пр. Людвiга Свободи – ст. м. «Олексiївська».

Цікаві новини для Вас:

Новини партнерів