У Харкові накрили цілу мережу аптек, де “Кодтерпін” та інші кодеїновмісні таблетки продавали як звичайні вітаміни – без жодних рецептів і обмежень.
Про це повідомляє Харківська обласна прокуратура, передають новини Харкова.
Організувала цей бізнес на наркозалежних директорка фармацевтичної фірми, підтягнувши до схеми бухгалтера та шістьох фармацевтів.
Ділки не просто ігнорували правила, а перетворили аптеки на легальні точки збуту. Щомісяця така “торгівля” приносила від 500 тисяч до мільйона гривень чистого прибутку.
Слідчі задокументували 16 прямих фактів незаконного продажу, коли препарати відпускали пачками в одні руки. Тепер усій групі – від керівництва до рядових аптекарів доведеться відповідати перед судом за торгівлю наркотиками у складі банди.
