Харків’янина помітили у лісопосадці, він поводив себе підозріло.
Про це повідомляє поліція Харківської області, передають Шо?!Новини.
У Харкові 22-річний хлопець хотів вчинити самогубство, однак поліцейські завадили його планам. Зараз з ним все добре, він у лікарні.
Інцидент стався 4 квітня у лісосмузі Шевченківського району Харкова. Правоохоронці проводили слідчі дії в рамках одного з відкритих кримінальних проваджень, і помітили хлопця.
Він йшов лісопосадкою та поводився підозріло, чим привернув увагу поліції. Під час розмови стало відомо, що хлопець вирішив накласти на себе руки.
У нього виявили передсмертну записку та мотузку з уже сформованою петлею. На щастя, його вчасно зупинили.
