У Харкові 22-річний хлопець хотів повіситися та вбити себе

Харків’янина помітили у лісопосадці, він поводив себе підозріло.

Про це повідомляє поліція Харківської області, передають Шо?!Новини.

У Харкові 22-річний хлопець хотів вчинити самогубство, однак поліцейські завадили його планам. Зараз з ним все добре, він у лікарні.

Інцидент стався 4 квітня у лісосмузі Шевченківського району Харкова. Правоохоронці проводили слідчі дії в рамках одного з відкритих кримінальних проваджень, і помітили хлопця.

Він йшов лісопосадкою та поводився підозріло, чим привернув увагу поліції. Під час розмови стало відомо, що хлопець вирішив накласти на себе руки.

У нього виявили передсмертну записку та мотузку з уже сформованою петлею. На щастя, його вчасно зупинили.

Цікаві новини для Вас:

Новини партнерів