У Харкові BMW влетів у пам’ятник – що відомо

Вчора, 19 жовтня, у Харкові сталася автотроща, внаслідок якої постраждали четверо людей.

Про це повідомляє видання Шо?!Новини з посиланням на поліцію Харківської області.

У центрі Харкова сталася моторошна аварія. За попередньою інформацією, водій BMW на великій швидкості влетів у прямо в стелу пам’ятника.

На жаль, не обійшлося без постраждалих. Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди постраждали одразу четверо пасажирів від 24 до 27 років.

На місце події прибули правоохоронці, які зареєстровали цей випадок в Єдиному обліку. Наразі фони з’ясовують всі обставини справи.

Цікаві новини для Вас:

Новини партнерів