Влада обіцяла, що харків’янам, у яких немає опалення, не вимикатимуть світла. На ділі ж обіцянки залишилися обіцянками.
Про це повідомляє волонтер Микита Соловйов, передають новини Харкова.
Після знищення ТЕЦ окупантами у 850 багатоповерхівках злили воду, аби не розірвало труби, але обіцяного “бонусу” у вигляді постійного світла для обігріву так і немає.
Харків’яни, які намагаються втримати у квартирах бодай +15°C за допомогою обігрівачів, іронічно коментують ситуацію – світло зникає за звичним графіком саме тоді, коли оселі починають стрімко холонути.
У “Харківобленерго” продовжують наполягати, що будинки без тепла – у пріоритеті й не відключаються, посилаючись на “аварійні ситуації”.
Наразі понад чверть мільйона містян залишаються заручниками бюрократичного збою – обіцяні ліміти на електрику місто нібито отримало, але механізм їхнього розподілу на місцях не працює.
