У Шевченківському районі Харкова побутова суперечка через собаку переросла в кримінал.
Про це повідомляє поліція Харківської області, передають новини Харкова.
Під час прогулянки перехожа зробила чоловіку зауваження, мовляв, він не надто гуманно поводиться зі своїм псом.
Замість того, щоб просто піти далі, власник тварини почав поводитися агресивно – спочатку накричав, а потім побив жінку та розбив її телефон.
На місце приїхали копи, опитали очевидців і зафіксували синці у заявниці. Тепер поліція вирішує питання щодо надання правової кваліфікації події.
