30 серпня у Харкові стався жахливий інцидент – чоловік довго знущався над своєю собакою та вбив її. Сусіди все це чули і жили у страху, що наступними можуть стали їхні домашні улюбленці.
Прокуратура вже веде досудове розслідування і планує покарати догхантера.
За даними слідства, це сталося минулого вечора у приватному секторі в Холодногірському районі. 53-річний чоловік жорстоко вбив свою собаку, але перед цим ще знущався над твариною.
Сусіди чули, як собака скиглила. Вони намагалися його зупинити, стукали у ворота, але він ніяк не реагував на непрошених гостей. А потім загорнув вже мертву тварину у простирадло і викинув її в кущі.
За словами сусідів, вони неодноразово чули, як чоловік бив бідолашну собаку. Вони намагалися з ним поговорити про це, але всі зауваження він пропускав повз вуха. Люди кажуть, що і сами боялися, що він може вбити і їхніх тваринок.
Правоохоронці планують провести комісійно-ветеринарну експертизу. Після цього чоловік може отримати підозру. А поки що він продовжує жити поруч із наляканими сусідами.
