Продовжують демонтувати радянську символіку.
Про це повідомляє Харківська міська рада, передають Шо?!Новини.
У парку «Юність» в Холодногірському районі, планують демонтувати елемент обеліска «Орлятко. Там э невеличкий майданчик для урочистостей і павільйон трамвайної зупинки оригінальної архітектури.
Таке рішення ухвалив виконком сьогодні відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».
Зокрема планується демонтувати в Слобідському районі пам’ятний знак Артему. Він знаходиться біля будинку №3 на вул. Морозова.
