У Харкові демонтують об’єкти, що містять радянську символіку

Продовжують демонтувати радянську символіку.

Про це повідомляє Харківська міська рада, передають Шо?!Новини.

У парку «Юність» в Холодногірському районі, планують демонтувати елемент обеліска «Орлятко. Там э невеличкий майданчик для урочистостей і павільйон трамвайної зупинки оригінальної архітектури.

Таке рішення ухвалив виконком сьогодні відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

Зокрема планується демонтувати в Слобідському районі пам’ятний знак Артему. Він знаходиться біля будинку №3 на вул. Морозова.

Цікаві новини для Вас:

Новини партнерів