У Харкові після чергової масованої атаки росії діють графіки аварійних відключень електроенергії. Про це повідомили 10 жовтня в міському Ситуаційному центрі.
Через пошкодження енергооб’єктів енергосистема міста працює з перевантаженням. Зараз діють графіки 10 черг аварійних відключень і трьох черг спеціальних. Найближчим часом їх оприлюднять офіційно.
Енергетики працюють без відпочинку, щоб якнайшвидше відновити подачу світла. Влада просить харків’ян не займати телефон лінії 1562, аби диспетчери могли оперативно реагувати на дійсно термінові ситуації.
За словами голови ХОВА Олега Синєгубова, фахівці роблять усе можливе, щоб повернути електрику кожному дому.
Проблеми зі світлом сьогодні спостерігаються не лише на Харківщині, а й у кількох областях України — зокрема Київській, Черкаській, Сумській, Полтавській та Дніпропетровській.
