У Харкові матір з донькою нищили автомобілі військових ЗСУ на замовлення російсих спецслужб. Одну автівку спалено вщент, ще одну – пошкоджено. Родичі вже отримали підозру від правоохоронців.
Про це повідомляє Харківська обласна прокуратура, передають новини Харкова.
У Харкові повідомили про підозру 46-річній жінці та її 16-річній доньці. Протягом травня, ночами, вони нищили автомобілі військових ЗСУ.
Знаходили машини, обливали легкозаймистою сумішшю та підпалювали. Один автомобіль фігурантки спалили вщент. Ще один – зазнав пошкоджень.
За попередніми даними, родичі співпрацювали з російськими спецслужбами. За це їх обіцяли заплатити. Проте гроші підозрювані так і не отримали, бо на них вийшли правоохоронці.
