8 травня в Україні відзначають День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Голова Харківської ОДА Олег Синєгубов дав рекомендації на ці дні, передають Шо?!Новини.
8-9 травня ворог може використати будь-які святкові чи пам’ятні дні для провокації. Тому харків’ян закликають уникати великого скупчення людей.
“Таке ми вже спостерігали на Великдень, у неділю ворог обстріляв центр міста Харків, цивільний житловий масив. Так само не виключено його активні дії проти нашого цивільного населення і в ці травневі дні”, – зазначив Синєгубов.
Напередодні представники влади спілкувалися з ветеранськими спілками щодо обмеження відзначальних заходів. Заборони щодо скупчення людей на Харківщині досі актуальні. Окупанти концентруються на півночі, і можуть здійснити обстріли у будь-який час – слід бути обережними.
Зокрема сьогодні у Харкові вшанували усіх, хто загинув під час Другої світової війни.
