У Харкові нетверезий водій ледь не підірвав гранатою себе та патрульних

Патрульна поліція затримала BMW – водій тримав у руках гранату та погрожував підірвати її.

Про це повідомив керівник патрульної поліції Харкова Олексій Білошицький, передають Шо?!Новини.

Під час патрулювання патрульні отримали виклик про нетверезого водія. Поліцейські поїхали на виклик та зупинили автівку.

За кермом перебував чоловік напідпитку, який тримав у руках гранату. Він почав кричати: «Отойдите, я взорву!».

Правоохоронці оперативно зреагували та відібрали боєприпас, тим самим врятувавши життя собі та водію. Чоловіка затримали та передали відповідним службам.

Цікаві новини для Вас:

Новини партнерів