У Харкові підрядник незаконно присвоїв близько 900 тис грн при ремонті гімназії

Він вніс у документи відомості про роботи, які навіть не проводилися на обʼєкті, та завищив вартість матеріалів.

Про це повідомляє Харківська обласна прокуратура, передають Шо?!Новини.

Прокуратура підозрює 29-річного підрядника у зловживанні службовим становищем та заволодінні великої суми з місцевого бюджету. Директору ТОВ повідомили про підозру.

У вересні 2022 року з цим підрядником уклали договір щодо капітального ремонту в одній з гімназій міста. Натомість він надав документи з недостовірними даними щодо вартості, та привласнив близько 900 тисяч гривень з місцевого бюджету.

Зокрема у документах він зазначив роботи, які взагалі не проводились. Це і розбирання покриттів покрівлі, і улаштування цементної вирівнювальної стяжки.

Наразі правоохоронці встановлюють інших можливих причетних до обкрадання. А щодо підозрюваного – вирішують питання щодо запобіжного заходу.

Цікаві новини для Вас:

Новини партнерів