Дівчинка потонула у водоймі.
Про це повідомляє Головне управління ДСНС у Харківській області, передають Новини Харкова.
Трагедія сталася ввечері 21 червня, у Журавлівському гідропарку, що розташований у Київському районі Харкова.
12-річна дівчинка купалась у водоймі самостійно, без нагляду батьків. На жаль, вона потонула.
За даними поліції, на водосховище прийшли дві однокласниці. Одна з них зайшла дуже глибоко у воду, проте плавати не вміла. Коли подруга помітила, що дівчинка тоне, вона почала кликати на допомогу.
Покликали рятівників, які й дістали дівчинку без свідомості. Вони намагалися реанімувати її, проте все марно.
«Вкотре звертаємось до громадян! Будьте особливо обережними та не нехтуйте правилами безпеки! Пильнуйте за малолітніми дітьми та не дозволяйте їм купатися самостійно, без нагляду дорослих!» – кажуть в ДСНС.
