У Харкові засудили чоловіка, який вирішив вгамувати галасливих сусідів стріляниною.
Про це йдеться у вироку Індустріального районного суду міста Харкова, передають новини Харкова.
П’яний мешканець багатоповерхівки, роздратований голосами під вікнами, не видумав нічого кращого, як вийти на балкон четвертого поверху і вистрілити зі стартового пістолета в бік дитячого майданчика.
На одному пострілі чоловік не зупинився – він вийшов на вулицю і ще майже пів години обкладав сусідів матами на очах у дітей.
У суді чоловік швидко визнав провину і розкаявся. Враховуючи, що раніше проблем із законом він не мав, суд призначив йому два роки пробаційного нагляду.
