У Харкові з’явиться 30 електробусів

Харків братиме участь в проєкті «Міський громадський транспорт України ІІ».

Про це повідомляє Харківська міська рада, передають Шо?!Новини.

Для придбання електробусів залучать кошти позики Європейського інвестиційного банку. Закупівля передбачається на загальну суму в 15 млн євро.

Міський голова домовився про отримання коштів під час свого візиту до Лондона. Для Харкова плнують придбати 30 електробусів, а також швидкісні зарядні станції для них.

Електробуси вже використовують у містах Європи та США. Завдяки такому транспорту скорочується викид СО2, менше фінансових витрат тощо. Це створює імідж Харкова.

Цікаві новини для Вас:

Новини партнерів