У Харкові загинули троє рятувальників ДСНС, які потрапили під повторний обстріл

Загалом у Харкові загинуло чотири людини цієї ночі.

Про це повідомляє мер Харкова Ігор Терехов, передають Шо?!Новини.

Ворог атакував місто безпілотниками та завдав понад чотири удари по житловим будинкам, у густонаселеному районі.

Після обстрілу, на місце влучання, вирушили екстрені служби. Серед них рятувальники ДСНС, які поїхали для ліквідації наслідків обстрілу.

У цей час росіяни завдали повторного удару по житловому району. Внаслідок повторної атаки, загинуло троє рятувальників. Ще одного – було поранено.

Зокрема на місці повторного прильоту, знайшли тіло цивільної жінки. Попередньо, у приватному секторі також є загиблий. Повідомляється про 10 постраждалих. Серед них і медсестра екстреної меддопомоги, яка приїхала на виклик і також постраждала від повторної атаки.

Терехов попередив про можливі перебої зі світлом.

Цікаві новини для Вас:

Новини партнерів