У Холодногірському районі Харкова правоохоронці врятували 12-річну дівчинку, яка жила у квартирі без світла, води, газу та бодай якоїсь їжі.
Про це повідомляє Харківська обласна прокуратура, передають новини Харкова.
Матері вдома не було. Дівчинка розповіла, що жінка регулярно вживає наркотики. Дитина була голодною, брудною і вже давно закинула школу, бо вдома про неї просто забули.
Сама квартира була абсолютно непридатною для життя. Дівчинку негайно забрали та відвезли до лікарні. Зараз медики її обстежують.
На матір чекає кримінальна справа за злісне невиконання батьківських обов’язків. Навряд чи їй дозволять і далі так виховувати доньку.
