У лікарні померла 13-річна дівчинка після авіаудару по Харківській області

Це вже друга дитина, яку росіяни вбили у січні в Харківській області.

Про це повідомляє голова Харківської ОДА, передають Шо?!Новини.

17 січня окупанти завдали удару авіабомбою по селу Малий Бурлук, внаслідок чого загинула 61-річна жінка, 10-річному хлопчику ампутували кінцівку, а 13-річна дівчинка отримала осколкові поранення.

На жаль, сьогодні стало відомо, що дівчинка померла. Осколкові поранення були тяжкими, і тривалий час дитина перебувала у комі.

Весь цей час дівчинка була у важкому стані. Хлопчик після ампутації нижньої кінцівки, перебуває у стані середньої тяжкості.

Цікаві новини для Вас:

Новини партнерів