У Новій Гусарівці на Харківщині відновлюють багатоквартирний будинок, що постраждав від обстрілів

Протягом півроку Нова Гусарівка Балаклійської громади перебувала під російською окупацією.

Про це повідомляє Харківська ОВА, передають Шо?!Новини.

Наразі багатоквартирний будинок, що зазнав руйнувань у березні 2022 року, відновлюють. Там вже замінили дах і скоро утеплять будівлю. Сюди вже готові повернутися 15 родин.

Півроку населений пункт перебував під окупацією. Росіяни знищили інфраструктуру Нової Гусарівки на 80%. Після деокупації одразу розпочалися відновлювальні роботи електро- та газопостачання. А зараз відновлюють житлові будинки.

Наразі у Новій Гусарівці проживає 300 людей, зокрема, 50 дітей. Новогусарівська гімназія працює дистанційно, та село поступово повертається до життя.

Вартість ремонту складає 9,7 мільйона гривень. Роботи планують завершити до початку листопада.

Цікаві новини для Вас:

Новини партнерів