Протягом півроку Нова Гусарівка Балаклійської громади перебувала під російською окупацією.
Про це повідомляє Харківська ОВА, передають Шо?!Новини.
Наразі багатоквартирний будинок, що зазнав руйнувань у березні 2022 року, відновлюють. Там вже замінили дах і скоро утеплять будівлю. Сюди вже готові повернутися 15 родин.
Півроку населений пункт перебував під окупацією. Росіяни знищили інфраструктуру Нової Гусарівки на 80%. Після деокупації одразу розпочалися відновлювальні роботи електро- та газопостачання. А зараз відновлюють житлові будинки.
Наразі у Новій Гусарівці проживає 300 людей, зокрема, 50 дітей. Новогусарівська гімназія працює дистанційно, та село поступово повертається до життя.
Вартість ремонту складає 9,7 мільйона гривень. Роботи планують завершити до початку листопада.
