Мешканцям села Борщова Липецької громади повернули світло.
Про це повідомляє Харківська ОВА, передають Шо?!Новини.
У селі Борщова відновлювальні роботи розпочалися у червні цього року. Поступово у населений пункт повертаються люди, які мають тепер у своїх оселях електропостачання.
Населений пункт потерпав від численних обстрілів. Електромережі були пошкоджені на 100%, а на території села знаходилось багато вибухонебезпечних предметів. Сапери провели тут велику роботу, і тільки після їх дозволу, енергетики розпочали ремонтувати мережі.
У селі Борщова енергетикам вдалося відремонтувати одну з підстанцій та відновити високовольтну лінію, щоб заживити споживачів.
