В результаті обстрілів Харківської області 14-15 березня постраждало шестеро людей

Протягом 14-15 березня росіяни обстріляли Богодухів і два села на Харківщині.

Про це повідомляє Харківська обласна прокуратура, передають Шо?!Новини.

15 березня, у період з 00:50 до 03:20, російська армія атакувала Богодухів п’ятьма “шахедами”. Окупанти пошкодили навчальний заклад, майстерню, склади та житлові будинки. Було знищено вщент автомобіль та автобус. Ще пʼять автобусів і автівка зазнали пошкоджень.

В результаті ворожої атаки постраждали п’ятеро людей. Четверо жінок віком 76, 72, 52 і 54 роки та 53-річний чоловік зазнали гострої реакції на стрес.

Ввечері 14 березня ворог обстріляв з артилерії с. Івашки Золочівської громади та зруйнував житловий будинок. Зокрема пошкоджень зазнали ще один будинок і господарчі споруди. На щастя, обійшлося без постраждалих.

А зранку 15 березня ворог влучив FPV-дроном біля автомобіля на дорозі поблизу с. Лиман Чугуївського району. Всередині авто були люди. 65-річний водій отримав вибухове поранення – його госпіталізували.

Цікаві новини для Вас:

Новини партнерів