Росіяни вгатили дроном по машині волонтера Дениса Христова на Харківщині, коли він їхав забирати людей із селища Гусинка.
Про це “Голландець” сам повідомив у своїх соцмережах, передають новини Харкова.
Денис отримав поранення, але навіть у крові записав коротке відео для своїх підписників.
З гумором у нього все в порядку навіть у такі моменти. Еаписав, що намагається доїхати до Харкова сам, “якщо не витече по дорозі”. Ворожим пілотам передав своє фірмове “не сьогодні”, даючи зрозуміти, що зупинятися не збирається.
Це далеко не перший раз, коли окупанти полюють на його авто. Денис з самого початку великої війни лізе в самісіньке пекло, щоб вивозити стареньких, дітей та тварин з-під обстрілів.
Росіянам байдуже, що це цивільна машина волонтера – для них це просто ще одна ціль на дорозі.

