Енергетики здійснили справжнє диво і дали світло у житлові будинки вже наступного дня після обстрілу.
Про це розповів мер Харкова Ігор Терехов, передають Шо?!Новини.
Масштаби руйнувань у Харкові дуже серйозні. Попри це, у місті відновили електропостачання вже наступного дня після обстрілу 22 березня. Тоді росіяни знищили усі трансформаторні підстанції та сильно пошкодили ТЕЦ.
Фактично місто залишилося знеструмленим через руйнування критичної інфраструктури. І відновити швидко потужності – неможливо.
“Нам разом з енергетиками вдалося зробити диво. Вже ввечері наступного дня почало з’являтися світло в житлових будинках. Обіцяти, що ми відновимо потужності в конкретний термін, я не можу”, – зазначив Терехов.
У Харкові досі не вистачає напруги. Через це, у місті достроково завершили опалювальний період та ввели погодинні відключення світла. Також у місті зараз не освітлюються вулиці.
Зараз влада країни працює над тим, щоб забезпечити українські міста сучасними системами ППО.
