Сьогодні, 14 березня, окупанти в черговий раз завдали удару по Харкову.
Про це повідомляє міський голова Харкова Ігор Терехов, передають новини Харкова.
Близько 19:13 у Харкові пролунав вибух, який чули у різних районах міста. Попередньо, ворог завдав удару бойовим безпілотником “шахед”.
Удар прийшовся по Київському району, внаслідок чого спалахнула пожежа. Пізніше з’ясувалося, що пожежа охопила відкриту територію.
На щастя, внаслідок атаки ніхто не постраждав. Зараз на місці влучання працюють всі екстрені служби.
