Окупанти знову обстрілюють цивільну інфраструктуру.
Про це повідомив мер Харкова Ігор Терехов, передають Шо?!Новини.
Харків цієї ночі атакують «шахедами». Близько 00:30, в області оголосили повітряну тривогу. Одразу після цього, окупанти почали запускати з бнр безпілотники.
За словами Терехова, є «приліт» в районі щільної житлової забудови. Ворог влучив по обʼєкту цивільної інфраструктури.
На місці працюють профільні служби. Пошкоджено інфраструктуру та житлові будинки. На щастя, без постраждалих.
