Вибухи в Харкові: чергова атака «шахедами», Терехов повідомляє про «приліт»

Окупанти знову обстрілюють цивільну інфраструктуру.

Про це повідомив мер Харкова Ігор Терехов, передають Шо?!Новини.

Харків цієї ночі атакують «шахедами». Близько 00:30, в області оголосили повітряну тривогу. Одразу після цього, окупанти почали запускати з бнр безпілотники.

За словами Терехова, є «приліт» в районі щільної житлової забудови. Ворог влучив по обʼєкту цивільної інфраструктури.

На місці працюють профільні служби. Пошкоджено інфраструктуру та житлові будинки. На щастя, без постраждалих.

Цікаві новини для Вас:

Новини партнерів