З російського полону повернулися 18 жителів Харківської області

Відбувся другий у цьому році обмін військовополоненими.

Про це повідомляє голова ХОВА Олег Синєгубов, передають новини Харкова.

Ще 200 захисників та захисниць повернулися з російського полону додому. Особливо тепла ця новина для Харківщини, адже серед звільнених – 18 наших земляків.

Це люди з Харкова, Златополя, Вовчанська, Богодухова, а також із сіл та містечок Харківського, Ізюмського, Чугуївського, Лозівського та Берестинського районів.

Кожен із них пройшов через пекло, щоб нарешті побачити та обійняти своїх рідних.

Слава Героям! Вітаємо вдома!

Цікаві новини для Вас:

Новини партнерів