Відбувся другий у цьому році обмін військовополоненими.
Про це повідомляє голова ХОВА Олег Синєгубов, передають новини Харкова.
Ще 200 захисників та захисниць повернулися з російського полону додому. Особливо тепла ця новина для Харківщини, адже серед звільнених – 18 наших земляків.
Це люди з Харкова, Златополя, Вовчанська, Богодухова, а також із сіл та містечок Харківського, Ізюмського, Чугуївського, Лозівського та Берестинського районів.
Кожен із них пройшов через пекло, щоб нарешті побачити та обійняти своїх рідних.
Слава Героям! Вітаємо вдома!
