Заступниця директора Департаменту охорони здоров’я загинула в ДТП.
Про це повідомляє Харківська міська рада, передають Новини Харкова.
7 серпня, в результаті ДТП, загинула заступниця директора Департаменту охорони здоров’я Тетяна Бокалова. Харківська міськрада та виконком висловлюють співчуття близьким та рідним.
“Ми назавжди запам’ятаємо її як справжнього професіонала своєї справи та віддану патріотку рідного Харкова”, – зазначається у повідомленні.
Тетяна Іванівна багато років працювала, щоб вдосконалити систему охорони здоров’я, щоб харків’яни отримували медичну допомогу на найвищому рівні.
