Російські шпигуни готували низку терактів у Харкові.
Про це повідомляє СБУ, передають Шо?!Новини.
У Харкові викрили агентурно-бойову групу російського гру. Четверо зловмисників шпигували за українськими підрозділами та готували теракти.
Серед учасників злочинної групи харківський інженер-програміст, колишній військовослужбовець та двоє безробітних чоловіків. Курував зрадниками бойовик «спецназу днр».
У червні 2024 року зловмисники підірвали автомобіль із військовослужбовцем ЗСУ. В результаті вибуху захисника було важко поранено. Вони заклали під припарковану машину саморобний вибуховий пристрій.
Також агенти рф розробили ще один вибуховий пристрій і збиралися сховати його в схроні, а потім підірвати залізничний поїзд, яким ЗСУ перевозили військову техніку.
Проте СБУ вчасно затримала всіх чотирьох учасників групи. Одного з них затримали у лісосмузі під час спроби захопити вибухівку. Інших затримали у них вдома. Їм загрожує довічне увʼязнення.
