Жахлива ДТП у Харкові: водій на шаленій швидкості збив двох людей

У Харкові сьогодні ввечері сталася страшна автотроща.

Про це повідомляють місцеві телеграм-канали, передають новини Харкова.

Автомобіль на шаленій швидкості влетів у хлопця та дівчину. За попередньою інформацією, вони перебігали дорогу в невстановленому місці. Їхні тіла нібито відкинуло на ще один автомобіль, який їхав поруч.

На жаль, внаслідок зіткнення загинув 18-річний хлопець. А от його супутниця дивом вижила, але зараз у лікарні. Медики борються за її життя.

Звертаємо увагу на те, що деякі телеграм-канали пишуть, що в ДТП загинула дівчина, а не хлопець. Чекаємо на офіційну інформацію.

Цікаві новини для Вас:

Новини партнерів