На сесії розглянуть рішення депутатки Ганни Кузнєцової щодо дострокового припинення повноважень.
Про це йдеться у проєкті рішення обласної ради, передають Шо?!Новини.
Відповідно до проєкту рішення, депутатка Харківської обласної ради від партії «Блок Кернеса – успішний Харків» сама висловила бажання скласти повноваження.
Це вже не перший депутат, який відмовляється від мандату. Ганна Кузнєцова двічі обиралася до Харківської облради.
У 2015 році вона вперше посіла посаду депутата обласної ради від партії «Відродження», була секретарем постійної комісії з питань регламенту, етики, депутатської діяльності та контролю за виконанням рішень обласної ради.
Цього разу її обрали вже від «Блоку Кернеса» у 2020 році.
