Депутатка Харківської облради Кузнєцова хоче піти з посади

На сесії розглянуть рішення депутатки Ганни Кузнєцової щодо дострокового припинення повноважень.

Про це йдеться у проєкті рішення обласної ради, передають Шо?!Новини.

Відповідно до проєкту рішення, депутатка Харківської обласної ради від партії «Блок Кернеса  – успішний Харків» сама висловила бажання скласти повноваження.

Це вже не перший депутат, який відмовляється від мандату. Ганна Кузнєцова двічі обиралася до Харківської облради.

У 2015 році вона вперше посіла посаду депутата обласної ради від партії «Відродження», була секретарем постійної комісії з питань регламенту, етики, депутатської діяльності та контролю за виконанням рішень обласної ради.

Цього разу її обрали вже від «Блоку Кернеса» у 2020 році.

Цікаві новини для Вас:

Новини партнерів