Харків’янин матюкав водія тролейбуса і побив автівку копів: що з ним буде

У Харкові 21-річний хлопець влаштував неабиякий дебош у Слобідському районі, який тепер може коштувати йому свободи.

Про це повідомляє поліція Харківської області, передають новини Харкова.

Усе сталося ще у квітні, але тільки зараз хулігану офіційно оголосили підозру.

В салоні тролейбуса молодик ні з того ні з сього почав крити матом водія, поводився агресивно та щосили гатив руками по кабіні.

Коли тролейбус зупинили, дебошир вискочив на вулицю, але не заспокоївся. Навпаки – коли приїхали патрульні, хлопець послав їх слідом за водієм і почав жбурляти різні предмети в машини.

У результаті цієї витівки дісталося службовому авто копів та машині випадкового перехожого. Експерти вже підрахували збитки – розбитий транспорт потягнув на понад 47 тисяч гривень.

Тепер за статтею про хуліганство харків’янину світить до п’яти років обмеження волі.

Цікаві новини для Вас:

Новини партнерів