У Харкові 21-річний хлопець влаштував неабиякий дебош у Слобідському районі, який тепер може коштувати йому свободи.
Про це повідомляє поліція Харківської області, передають новини Харкова.
Усе сталося ще у квітні, але тільки зараз хулігану офіційно оголосили підозру.
В салоні тролейбуса молодик ні з того ні з сього почав крити матом водія, поводився агресивно та щосили гатив руками по кабіні.
Коли тролейбус зупинили, дебошир вискочив на вулицю, але не заспокоївся. Навпаки – коли приїхали патрульні, хлопець послав їх слідом за водієм і почав жбурляти різні предмети в машини.
У результаті цієї витівки дісталося службовому авто копів та машині випадкового перехожого. Експерти вже підрахували збитки – розбитий транспорт потягнув на понад 47 тисяч гривень.
Тепер за статтею про хуліганство харків’янину світить до п’яти років обмеження волі.
