Критична інфраструктура у Харкові: відновлюють ТЕЦ та котельні

Попри збройну агресію рф, у Харкові проводять масштабні роботи з відновлення критичної інфраструктури.

Про це повідомляє Харківська міська рада, передають Шо?!Новини.

Внаслідок численних обстрілів по інфраструктурі міста, ремонтні роботи проводять на ТЕЦ та котельнях. Зокрема у Харкові переклали близько 220 км магістральних тепломереж, встановили 14 модульних котелень та п’ять мініТЕЦ.

Обʼєкти інфраструктури забезпечили альтернативними джерелами живлення. Якщо в місті будуть аварійні відключення світла, продовжуватимуть працювати понад 1 тис. магазинів, більше 300 аптек та 100  АГЗС. Вдень у місті працюють усі 48 ринків і торговельних майданчиків.

Зокрема за цей рік у Харкові налагодили транспортну інфраструктуру. Муніципальний транспорт працює за графіком – курсують близько близько 70 трамваїв. Також планується відновити маршрут №12 від Південного вокзалу до розворотного кола «Центральний парк». А після Нового року цим маршрутом планують курсувати трамваї.

На відновлення об’єктів критичної інфраструктури виділили ще 1,2 млрд грн.

Цікаві новини для Вас:

Новини партнерів