На Харківщині неадекват жорстоко вбив собаку, і викинув її у смітник.
Харківська окружна прокуратура вже скерувала до суду обвинувальний акт.
За версією слідства, влітку 2025 року чоловік підійшов до безпритульного собаки й вистрелив у нього з рушниці. Тварина загинула на місці.
Після цього, за даними правоохоронців, зловмисник викинув тіло собаки просто у сміттєвий бак.
За інкримінованою статтею (ч. 3 ст. 299 ККУ) чоловіку загрожує від 5 до 8 років позбавлення волі.
