На Харківщині чоловік постане перед судом за жорстоке вбивство безпритульного собаки

На Харківщині неадекват жорстоко вбив собаку, і викинув її у смітник.

Харківська окружна прокуратура вже скерувала до суду обвинувальний акт.

За версією слідства, влітку 2025 року чоловік підійшов до безпритульного собаки й вистрелив у нього з рушниці. Тварина загинула на місці.

Після цього, за даними правоохоронців, зловмисник викинув тіло собаки просто у сміттєвий бак.

За інкримінованою статтею (ч. 3 ст. 299 ККУ) чоловіку загрожує від 5 до 8 років позбавлення волі.

Цікаві новини для Вас:

Новини партнерів