На Вовчанському напрямку прикордонники бригади ДПСУ «Форпост» знешкодили групу російських військових, ліквідувавши трьох і взявши в полон одного – 19-річного найманця з кримінальним минулим.
Про це повідомляє видання Шо?!Новини з посиланням на ДПСУ.
Як з’ясувалося, росіянин потрапив на війну прямо з колонії. До закінчення його строку залишалося 11 місяців, але слідство почало «вішати» нові злочини. Щоб уникнути додаткового терміну, він підписав контракт з армією рф.
Підготовку проходив у Луганську, а на передовій перебував лише півтора місяця. Жодних обіцяних грошей за цей час так і не отримав.
За словами полоненого, він рухався у складі групи з трьох інших окупантів. Під час просування їх накрив скидом із дрона-бомбера «Vampire». Троє загинули миттєво, а він – поранений та дезорієнтований – опинився в руках українських воїнів.
Це ще один доказ того, як кремлівський режим кидає на фронт навіть в’язнів, перетворюючи їх на «гарматне м’ясо» без шансів на виживання.
