На Харківщині обстріляли залізничні та газові об’єкти

На Харківщині дрон влучив у газовидобувний об’єкт.

Про це повідомляє “Нафтогаз”, передають новини Харкова.

На щастя, обійшлося без жертв, але інфраструктура постраждала. Також вранці прилетіло по критичному об’єкту в Дергачівській громаді.

Для “Укрзалізниці” цей день став одним із найважчих – по країні зафіксували 23 влучання. Били по депо, мостах та енергомережі.

Вночі під удар потрапили навіть локомотиви. Пасажирів попереджають – графіки можуть змінюватися, тож стежте за оголошеннями.

Розвідка попереджає, що це лише частина атаки. Попереду – загроза масованих ударів крилатими та балістичними ракетами. Ціллю можуть стати адмінбудівлі та оборонні заводи у великих містах.

Тож якщо чуєте сирену – негайно в укриття.

Цікаві новини для Вас:

Новини партнерів