На Харківщині окупанти влучили ракетою в автомобіль з цивільними (оновлено)

Попередньо, загинули чотири людини.

Про це повідомляє голова Харківської ОДА, передають Шо?!Новини.

Окупанти завдали удару по с. Гур‘їв Козачок у Богодухівському районі. Під вогнем опинився автомобіль, який їхав у напрямку села. В нього влучила протитанкова керована ракета. 

За попередньою інформацією, в автомобілі на час влучення перебувало чотири людини, які загинули на місці. Деталі та обставини події встановлюються. 

Також вночі росіяни обстріляли село Козача Лопань Харківського району, Купʼянськ та Дворічну. Було поранено одного цивільного, руйнувань зазнали житлові будинки.

Оновлено: в автомобілі перебували волонтери із смт Золочів – 52-річний чоловік та 53-річна жінка.

Цікаві новини для Вас:

Новини партнерів