На Харківщині попередили про нову небезпеку для водіїв

Окупанти вигадали новий спосіб терору на Харківщині. Тепер дороги мінують дистанційно за допомогою мін, які реагують на наближення транспорту.

Про це повідомляє начальник Шевченківської СВА Сергій Старіков, передають новини Харкова.

У Шевченківській громаді попереджають про можливу появу сучасних мін, які при наближенні металевого предмета просто вибухають.

Головна небезпека в тому, що на таку міну навіть не потрібно наїжджати колесом. Вона реагує на зміну електромагнітного поля – як тільки до неї наближається автомобіль чи будь-який масивний металевий предмет, спрацьовує неконтактний детонатор. Вибухівку розкидають просто на асфальт або ґрунтові дороги.

Ці боєприпаси мають функцію самоліквідації (через 16-24 години), але до того моменту вони смертельно небезпечні.

Водіїв просять бути максимально уважними: якщо бачите на дорозі незрозумілий металевий предмет довжиною близько 30 см – не наближайтеся, це може бути останнім, що ви побачите.

Цікаві новини для Вас:

Новини партнерів