На Харківщині собака вкусила господарку та загинула від сказу: село на карантині

Тривожний випадок стався у селі Соколове Зміївської громади Харківщини. Місцева мешканка 6 вересня намагалася нагодувати свого сімирічного собаку. Та раптом тварина, яка раніше була спокійною, накинулася і вкусила жінку за руку.

З кожним днем поведінка собаки ставала дивнішою: вона втратила апетит, пила багато води, проявляла агресію навіть до предметів у дворі. А вже 13 вересня господарка знайшла улюбленця мертвим.

Лабораторні дослідження підтвердили найгірші підозри – у тварини був сказ.

Жінка одразу звернулася до лікаря, їй обробили рани та призначили курс антирабічних щеплень. У дворі терміново вакцинували ще одного кота, щоб запобігти поширенню вірусу.

Через цей випадок у селі Соколове та навколишніх угіддях введено карантинні обмеження. Ветеринарні служби проводять заходи з ліквідації осередку інфекції.

Важливо: собака не була щеплена від сказу. Під час планових виїздів ветеринарів господарів не було вдома, а згодом вони самі так і не звернулися по вакцинацію.

Цікаві новини для Вас:

Новини партнерів