На Харківщині врятували 15 собак, які перебували в жахливих умовах

Наразі тварин доглядають лікарі Центру поводження з тваринами.

Про це повідомляє Харківська міська рада, передають Шо?!Новини.

Тварин виявили в захаращеній квартирі в селищі Докучаєвське Харківської області. В одному приміщенні перебувало 15 собак, над якими знущалися та тримали в жахливих умовах.

Ветеринари обстежили кожну з тварин. Вони виявили на тілах собак як старі, так і свіжі рани. У деяких з них залишилися травми від мотузок в області шиї та на лапах.

Зокрема собаки не соціалізовані. Серед них є дикі та агресивні. Тварини, яких тримали живодери, різного віку – від 6 місяців до 7 років.

Ветеринари обробили їм рани та провели обробку від паразитів. Тварини отримали необхідну допомогу. Тепер важливо повернути їм довіру до людей та знайти нові родини.

Цікаві новини для Вас:

Новини партнерів