Автоцистерна харківських рятувальників натрапила на вибуховий пристрій.
Про це повідомляє Головне управління ДСНС у Харківській області, передають Шо?!Новини.
Триває ліквідація масштабної лісової пожежі, яка виникла внаслідок російських обстрілів на території Донецької області. Багато сил та техніки відправили на цей напрямок.
Зокрема для гасіння пожежі залучили і рятувальників з Харківської області. Трьох рятувальників, на жаль, було поранено під час виконання службових обов’язків.
Виявилося, що автоцистерна, на якій працювали постраждалі, натрапила на ворожий вибухонебезпечний предмет, який підірвався. Це сталося 5 вересня у с. Кримки Краматорського району.
