Підрозділи створять, щоб пришвидшити розмінування на деокупованих територіях.
Про це повідомляє Харківська ОВА, передають Шо?!Новини.
Наразі в Ізюмському працює 21 саперний розрахунок. Першочергово розміновують лінії електропередач, а також оперативно реагують на заявки мешканців громад. Саперам вдалося знешкодити в районі 30 тисяч вибухонебезпечних предметів, проте мінна небезпека залишається високою – майже щотижня на мінах підриваються люди.
До розмінування залучать міжнародних партнерів. Найближчим часом планують створити підрозділ з фахівців ДСНС зі штатом у майже 20 саперів.
В Ізюмському районі зруйновано майже 17 тисяч об’єктів, триває відновлення житлових будинків. Зокрема постраждали багатоквартирний житловий фонд, приватні будинки, критична інфраструктура.
Також район готують до нового опалювального сезону. Минулого року в Балаклії запустили всі котельні, в Ізюмі – 7 із 21 котельні. Теплопостачання було у 88 багатоповерхівках із 225. В подальшому в Ізюмі планують побудувати 10 пересувних модульних котелень.
