23 травня відбувся черговий обмін військовополоненими. Додому повернулися 390 захисників, з них 14 – мешканці Харківської області.
Про це повідомив голова Харківської ОДА Олег Синєгубов, передають новини Харкова.
23 трався відбувся масштабний обмін військовополоненими у рамках обміну 1000 на 1000. Сьогодні провели перший етап – з російського полону повернулися 390 захисників.
Серед захисників, які повернулися додому 23 травня, 14 мешканців Харківської області. Сьогодні ще 14 родин на Харківщині почують своїх коханих та близьких.
Відомо про восьмох військових з Харкова, двох з Ізюмського та двох з Куп’янського районів. Одного з Богодухівського району і одного – з Чугуївського.
Вітаємо на рідній землі!
