У ніч на 1 жовтня російські війська завдали ударів КАБами по Харкову, і ще ракетами по області.
Детальніше про це повідомляють новини Харкова з посиланням на голову Харківської ОДА Олега Синєгубова і мера Ігоря Терехова.
З вечора окупанти атакували безпілотниками Холодногірський район у Харкові. Били виключно по цивільній інфраструктурі.
Вночі атакували трьома КАБами Салтівський та Київський райони.
- на Салтівці зруйновано приватний будинок, ще 12 – пошкоджені. Також постраждали автомобілі та високовольтні лінії. Горіли гаражі, 15 – знищені.
- у Київському районі горіли торгівельні павільйони біля станції метро «Барабашово». Пошкоджено вхід до метро.
Ще 5 ракет «Іскандер» атакували енергетичні обʼєкти в регіоні.
Наразі відомо про 8 постраждалих у Харкові. Чотирьох чоловіків від 21 до 34 років госпіталізували до лікарні у стані середньої тяжкості з вибуховими пораненнями. У одної жінки – уламкові поранення від скла, у інших – сильний стрес.
Зараз у місті ліквідовують наслідки тяжкої ночі та надають всю необхідну допомогу постраждалим від комбінованої атаки.
