Показали, як виглядає Харків після нічних авіаударів: куди цілили окупанти?

У ніч на 1 жовтня російські війська завдали ударів КАБами по Харкову, і ще ракетами по області.

Детальніше про це повідомляють новини Харкова з посиланням на голову Харківської ОДА Олега Синєгубова і мера Ігоря Терехова.

З вечора окупанти атакували безпілотниками Холодногірський район у Харкові. Били виключно по цивільній інфраструктурі.

Вночі атакували трьома КАБами Салтівський та Київський райони.

  • на Салтівці зруйновано приватний будинок, ще 12 – пошкоджені. Також постраждали автомобілі та високовольтні лінії. Горіли гаражі, 15 – знищені.
  • у Київському районі горіли торгівельні павільйони біля станції метро «Барабашово». Пошкоджено вхід до метро.

Ще 5 ракет «Іскандер» атакували енергетичні обʼєкти в регіоні.

Наразі відомо про 8 постраждалих у Харкові. Чотирьох чоловіків від 21 до 34 років госпіталізували до лікарні у стані середньої тяжкості з вибуховими пораненнями. У одної жінки – уламкові поранення від скла, у інших – сильний стрес.

Зараз у місті ліквідовують наслідки тяжкої ночі та надають всю необхідну допомогу постраждалим від комбінованої атаки.

Цікаві новини для Вас:

Новини партнерів